WYMIANA/STAŻ W SCHOOL OF MANAGEMENT AND ENGINEERING VAUD HEIG-VD (SZWAJCARIA)

Uprzejmie informujemy o możliwości wyjazdu na wymianę bilateralną lub odbycia płatnego stażu w School of Engineering and Management Vaud (HEIG-VD), Szwajcaria, w roku akademickim  2023/2024.

Wymiana Studencka (I stopień)

semestr zimowy ( wrzesień – luty)

Językiem wykładowym jest j. francuski

Dostępne przedmioty: https://heig-vd.ch/formations/bachelor/plans-etudes

Praktyczne informacje: website

Płatny Staż (II stopień)

Oferta skierowana jest do studentów II stopnia pragnących odbyć staż w celu zebrania materiałów do pracy magisterskiej. Lista projektów naukowych oferowanych przez HEIG-VD dostępna jest tutaj.

Praktyki trwają zwykle od 5 do 6 miesięcy.

Warunkiem aplikacji jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Stażyści otrzymają dofinansowanie na pokrycie kosztów finansowych zakwaterowania i podstawowych wydatków.

Pierwsze wolne terminy od połowy czerwca.

Warunki

Studenci zainteresowani wyjazdem do HEIG-VD proszeni są o złożenie w  terminie do 26 kwietnia br. (środa) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

2. transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
  3. certyfikat języka francuskiego na poziomie minimum B2 (wymiana) lub certyfikat języka francuskiego na poziomie minimum C1 (staż
  4. CV
  5. List motywacyjny

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – Warszawska 24, budynek Galerii GIL, pok. 207.