WYMIANA STUDENCKA Z HANYANG UNIVERSITY (KOREA PD)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do Hanyang University (HYU) w semestrze letnim (marzec do czerwiec) roku akademickiego 2023-2024).

Studenci zainteresowani wyjazdem do HYU proszeni są o złożenie w  terminie do 10 października br. następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji na poziomie uczelnianym:

2. oficjalny transkrypt (wykaz przedmiotów i ocen z dotychczasowego toku studiów) w języku angielskim.
  3. średnia ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat (dopuszcza się wydruk z Wirtualnego Dziekanatu)
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS 5.5, TOEIC 785, TOEFL IBT 72 TOEFL ITP 543, a w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną naukę na uczelni wyższej w tym języku).

Studenci nominowani do udziału w wymianie będą zobowiązani do przedstawienia oświadczenia o posiadaniu wystarczającej ilości środków finansowych na pokrycie kosztów przelotu i pobytu za granicą.

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej PK

Kontakt: malgorzata.paiak@pk.edu.pl.