WYMIANA STUDENCKA Z NATIONAL UNIVERSITY OF SINGAPORE

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do National University of Singapore (NUS) w semestrze letnim (styczeń – maj) roku akademickiego 2023/2024.

Studenci zainteresowani wyjazdem do NUS proszeni są o złożenie w terminie do 28 sierpnia br. (poniedziałek) następujących dokumentów, niezbędnych do selekcji kandydatów na poziomie uczelnianym:

2. karta przebiegu studiów (transkrypt) w języku angielskim.
  3. zaświadczenie o statusie studenta wraz z informacja o średniej ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat – w języku angielskim.
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS/CAE/TOEFL, lub, w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1).

Dokumenty należy złożyć w Dziale Współpracy Międzynarodowej – budynek Galeria GIL, Warszawska 24, pok. 207; godziny przyjmowania studentów – 10.00 -13.00.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: malgorzata.paiak@pk.edu.pl