WYMIANA STUDENCKA Z UNIVERSITY OF TENNESSEE (USA)

Informujemy o możliwości wyjazdu na studia częściowe do The University of Tennessee w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24.

Studenci 2. roku studiów I stopnia Wydziału Architektury zainteresowani udziałem w programie proszeni są o kontakt z koordynatorem wymiany bilateralnej na WA, dr Bartłomiejem Homińskim, na adres e-mail: bartlomiej.hominski@pk.edu.pl w terminie do 10 września br.

Zakwalifikowani studenci będą proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

2. karta przebiegu studiów (transkrypt) w języku angielskim.
  3. zaświadczenie o statusie studenta wraz z informacja o średniej ocen z dotychczasowego toku studiów potwierdzona przez Dziekanat – w języku angielskim.
  4. potwierdzone kompetencje językowe (oficjalny certyfikat np. IELTS/CAE/TOEFL, lub, w przypadku braku posiadania takiego certyfikatu, zaświadczenie ze Studium Języków Obcych PK w języku angielskim potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1).

Termin złożenia dokumentów zostanie podany e-mailowo po utworzeniu listy rankingowej.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: malgorzata.paiak@pk.edu.pl