NUS – relacja uczestników wymiany

Klaudia Łojek

studentka Politechniki Krakowskiej kierunku Inżynieria wzornictwa przemysłowego

Wracając do swojego kraju po kilku miesiącach spędzonych w Singapurze trudno było przyzwyczaić się przede wszystkim do klimatu, ale także zebrać myśli po tak intensywnym okresie swojego życia. Te kilka miesięcy było jak sen, z którego trzeba było się obudzić. Wciąż trudno mi uwierzyć, że byłam w Azji przez prawie pół roku.

Mimo, iż ten azjatycki kraj nie był moim pierwszym wyborem, nie żałuję podjętej przeze mnie decyzji. Z każdym nowym dniem spotykałam się z nowymi doświadczeniami, zdobywałam nowych przyjaciół, poznawałam nowe miejsca i zwyczaje. Dzięki wymianie studenckiej nie tylko podszkoliłam swój język angielski, ale także zyskałam pewność siebie oraz zwiększyło to moją chęć podróżowania. Nie zdawałam sobie sprawy, że podróże sprawiają tyle frajdy. Wtedy człowiek czuje, że żyje.

National University of Singapore wszystkie zajęcia odbywały się w nowoczesnych pracowniach, przyjaznej atmosferze oraz z międzynarodowym gronem wykładowców. Współpraca z tą uczelnia przebiegała bardzo dobrze. Zarówno strona polska, jak i  singapurska były pomocne w każdej najmniejszej kwestii.

Nie żałuję decyzji, którą podjęłam i gdybym miała cofnąć czas to z chęcią pojechałabym jeszcze raz nie tylko na pół roku, ale na cały.

Ułatwienia dostępu:

Kontrast

Powiększ tekst

Zwiększ odstępy

Użyj czytelnych czcionek

Powiększ kursor

Podświetlenie linków

Zatrzymaj animacje

Resetuj ustawienia

Ułatwienia dostępu:
Kontrast
Powiększ tekst
Zwiększ odstępy
Użyj czytelnych czcionek
Powiększ kursor
Podświetlenie linków
Zatrzymaj animacje
Resetuj ustawienia
Przewiń do początku strony