Programy stypendialne

Stypendia Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego na wyjazdy badawcze do Tajwanu.

Program skierowany jest do doktorantów i pracowników naukowych z tytułem doktora (PhD candidates – early-stage researchers, and doctoral and postdoctoral scholars – experienced researchers).

Dziedziny objęte programem to przede wszystkim nanotechnologia, przemysł elektrotechniczny, biotechnologia, informatyka, zdrowie publiczne, nauki społeczne i humanistyczne.

Długość stypendium może wynosić od 1 do 10 miesięcy.

Wysokość stypendium wynosi 1000€ miesięcznie + 1000€ w formie jednorazowego stypendium na podróż (czesne pokrywa strona tajwańska)

Zgłoszenia należy składać w formie online od 1 sierpnia do 30 września br., do godz. 12.00.

Szczegóły na stronie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Politechnika Krakowska posiada umowę bilateralną z jedną z uczelni uprawnionych do realizacji stypendiów: National Chung Hsing University.

Pełna lista instytucji tajwańskich biorących udział w programie dostępna jest tutaj.

Ułatwienia dostępu:

Zwiększ odstępy